Animacje od Karpol ! Jak szybko i sprawnie zakładać osłony okienne!

ANIMACJE NA NASZYM KANALE 
YOU TUBE!


Zwykle gdy zakupisz jakiś przedmiot, który trzeba zmontować, złożyć, skręcić lub przykręcić zaczynają się "schody". Pojawiają się problemy związane z montażem. 
Firma KARPOL produkuje i oferuje zarówno produkty gotowe lub takie, które wymagają montażu. Wychodząc naprzeciw potrzebom montażystów nasi specjaliści inżynierowie tworzą animacje dotyczące samodzielnego montażu poszczególnych produktów.
Na naszym kanale You Tube umieszczamy sukcesywnie nowe realizacje obecnie dostępne są następujące filmy:
Karpol producent nowoczesnych rolet film opowiada o tym kim jesteśmy co razem dla Was tworzymy :)
Poniższa lista to nasze realizacje obrazujące krok po kroku sposób zakładania na okno lub na ścianę rolet, moskitier żaluzji , plis. 
Roleta Mini  animacja dotycząca samodzielnego montażu rolet Mini. Doskonała roleta do szybkiego samodzielnego montażu. Dostępna w ofercie w wielu wariantach kolorystycznych. Pozostałe warianty to:
Roleta Mini
Dodatkowo do rolety Mini jest dedykowany stabilizator. Dzięki któremu Roleta dużo lepiej układa się na oknie i jej  mechanizm dużo mocniej przylega do ramy okna.
Roleta ścienna 25mm   to rodzina role, które mocuje się jak sama nazwa mówi do ściany. Dzięki czemu jedna roleta zasłania cała kwaterę okienną. Animacje pokazują oddzielnie jak każdą z nich założyć na okno.
Roleta Arte Mała  a po niej Arte Duża oraz Arte Płaska to rolety zamykające materiał w kasecie. dzięki czemu po zwinięciu rolety tkanina chowa się za przysłoną kasety.  Animacje ukazują jak szybko i sprawnie założyć poszczególne kasety samodzielnie.
Roleta Arte Płaska
Roleta Arte Płaska dzień-noc
Ostatnie animacje przedstawiają żaluzje drewnianą o szerokości lameli 25 mm i 50 mm oraz ich sposób montażu na skrzydło okna oraz na ścianę.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wiosenna lekka i naturalna stylizacja z żaluzją drewnianą!

Roleta - nowe trendy w modzie !

Sposób montażu - rolet, plis, moskitier Zobacz!