Modne i piękne a zarazem funkcjonalne. Przeczytaj !

Co jest modne w tym sezonie ?

Warto spojrzeć na okno i zastanowić się co założyć w sezonie zimowym aby na nowo odmienić wnętrze. Do wyboru jest cała paleta możliwości.

Karnisze drewniane
Karnisze metalowe
Karnisze z tworzywa
Nowoczesne osłony okienne a pośród nich , plisy , rolety w kasecie, żaluzja pionowa oraz żaluzja drewniana.
Jak się okazuje wybór jest ogromny. 
W zależności od tego jaki ma być efekt końcowy takie wybierasz ozdoby. Za pomocą karniszy możesz dodatkowo ozdobić okno firanami oraz zasłonami. Jeżeli natomiast chcesz nieco odmienić okno, dodatkowo lub zupełnie samodzielnie można do niego dołożyć roletę lub plisę albo żaluzję drewnianą. 
Co jest modne w sezonie zimowym 2017/2018 ? Zdecydowanie dużą popularnością cieszy się produkt jakim jest plisa okienna. Roleta plisowana to produkt elegancki, i nowoczesny a zarazem prosty w obsłudze. Jest niezwykłą ozdobą okna, może być zamontowana w sposób tradycyjny oraz bezinwazyjny. Plisa ma tę jedna zaletę przewyższającą inne osłony okienne, że można ustawiać ją na dowolnej wysokości szyby na oknie i przysłaniać światło słoneczne za jej pomocą zarówno od góry jak i od dołu.
Drugim produktem, który w sezonie zimowym 2017/2018 stał się bardzo popularny jest żaluzja drewniana. Osłona okienna znana w całej Europie w szczególności w basenie Morza Śródziemnego  gdzie od dawna chroni mieszkańców przed nadmiernym upałem w gorące dni oraz staje się barierą niełatwą do przejścia dla zimnego powietrza w chłodniejsze dni.
Jest to atrakcyjne rozwiązanie przysłaniające wnętrze. Możliwości ustawiania lameli żaluzji drewnianej pod dowolnym kontem pozwalają na regulowanie temperatury wewnątrz pomieszczenia. Żaluzja drewniana oprócz swojej funkcjonalnej strony jest bardzo dekoracyjną ozdobą. Nadaje wnętrzu wyrafinowania i elegancji. Jest prosta w obsłudze. Systemy zastosowane w tej nowoczesnej osłonie okiennej są proste w obsłudze i zainstalowane tak aby można było swobodnie ją użytkować.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wiosenna lekka i naturalna stylizacja z żaluzją drewnianą!

Roleta - nowe trendy w modzie !

Sposób montażu - rolet, plis, moskitier Zobacz!